ٖClicky

راهنمای خرید بیشتر از 100 میلیون تومان

1- درگاه اینترنتی زرین پال

با توجه به محدودیت خرید اینترنتی تا سقف 100 میلیون تومان، در صورتیکه قصد خرید کالا با مبلغ بیشتر از 100 میلیون تومان دارید طبق شرایط زیر اقدام نمایید. لازم به توضیح است که در این حالت پرداختی شما شامل دویا سه مرحله است.

در روش اول:
بدون استفاده از درگاه بانکی، با هماهنگی پشتیبانی سایت (09308186471) در چند مرحله اقدام به استفاده از سیستم پایا (حساب شبا) نموده و پس از تکمیل واریزی، جهت ارسال مرسوله هماهنگی نمایید (توضیحات سیستم های مبتنی بر شبا در پایین آمده است)

در روش دوم:
برای تقسیم کردن مبلغ پرداختی از طریق درگاه امن زرین پال، محصولی با قیمت 100 میلیون تومان (که توسط تیم پشتیبانی به شما ارائه می گردد، آن را انتخاب و سپس در چند مرحله از طریق درگاه پرداخت نمایید


2- سامانه پایا


ساعات انتقال وجه سامانه پایا
ساعت انتقال در پایا همانند انتقال وجه کارت به کارت، آنی و لحظه‌ای نیست. باید در نظر داشت که اگر حواله مورد نظر شما در سامانه پایا طی روز و در میان ساعات کاری بانک‌ها صادر شود، همان روز به حساب مقصد واریز خواهد شد، اما چنانچه حواله صادر شده در پایا در روز تعطیل یا بعد از به پایان رسیدن ساعت کاری بانک‌ها صادر شود، اول وقت روز کاری بعد به حساب مقصد واریز خواهد شد.
چرخه اول انتقال وجه در سامانه پایا: حوالی 4 صبح
چرخه دوم انتقال وجه در سامانه پایا: حوالی 10:45
چرخه سوم انتقال وجه در سامانه پایا: حوالی 14:45

چرخه چهارم انتقال وجه در سامانه پایا: حوالی 17:45 [جدید]
شروع چرخه پایا (شاپرکی) در روزهای تعطیل رسمی هم ساعت 13:45 انجام می‌شود ولی انتقال وجه در اولین چرخه روز غیر تعطیل واریز می‌شود.


سقف انتقال وجه سامانه پایا
در سامانه پایا می‌توان هر مبلغ خردی را جابه‌جا کرد. سقف انتقال پول در سامانه پایا قبلا تا سقف 15 میلیون تومان تعیین شده بود ولی الان سقف انتقال وجه تغییر کرده و مشتریان می‌توانند تا سقف 100 میلیون تومان از طریق سامانه پایا در شبکه بانکی پول جابه‌جا کنند. اگر در شعبه هم حضور داشته باشید، این سقف همین مبلغ خواهد بود. ولی کیست که برای انتقال وجه‌های اندک، زحمت رفتن به شعبه را به خود بدهد؟ پس فراموش نکنید روزی یکبار می‌توانید از یک ریال تا 100 میلیون تومان را با پایا جابه‌جا کنید؛ البته با کسر کارمزد و به‌صورت غیر آنی!

3- سامانه ساتنا

در سیستم آنلاین بانکی و اپلیکیشن‌های بانک‌ها تمامی دستور پرداخت‌های از مبلغ 50 میلیون تومان و بالاتر در سامانه ساتنا قابل پذیرش و انجام است. سقف انتقال وجه در سامانه ساتنا از داخل شعبه نامحدود و به مبلغ دلخواه مشتری امکانپذیر است، اما سقف ساتنا از طریق اینترنت بانک و موبایل‌ بانک در هر کدام از بانک‌ها متفاوت است. البته در صورتی که مشتری توکن بانکی داشته باشد تا ۲۰۰ میلیون تومان با ذکر علت دقیق انتقال وجه هم ممکن است. سقف انتقال ماهانه هم برای هر نفر تا ۳ میلیارد تومان مشخص شده است.
اما در جابه‌جایی وجه به شکل حضوری، سقف ندارد. اگرچه گفته شده که انتقال وجه ساتنا در شعبه‌ها محدود نیست ولی با توجه به قوانین بانک مرکزی برای مبارزه با پولشویی، باید علت این جابه‌جایی با مبالغ بالا، مشخص شود.


4- پل (پرداخت لحظه ای)


انتقال 15 میلیون تومان در هر ساعت از شبانه‌روز
کارمزد کمتر از کارت به کارت، حواله پایا و حواله ساتنا
جابه‌جایی براساس شماره حساب به جای شماره کارت که ایمنی بالاتری دارد
واریز آنی پول به حساب مقصد
در واقع در تعریف کلیِ بانک مرکزی، پل سامانه‌ای بینابین جابه‌جایی با شماره شبا و شماره کارت است؛ هم از نظر مبلغ قابل انتقال، هم سرعت واریز و هم کارمزد.

تفاوت پل با کارت به کارت؟
سقف انتقال وجه به روش کارت به کارت بانکی، 10 میلیون تومان است، اما در پل شما می‌توانید تا 15 میلیون تومان پول جابه‌جا کنید.
در کارت به کارت شما پول را به شماره کارت مقصد منتقل می‌کنید، اما در سامانه پل برای انتقال پول به شماره حساب نیاز دارید.
کارمزد جابه‌جایی پول در روش کارت به کارت بیشتر از پل است؛ مثلا شما برای انتقال 15 میلیون تومان باید حدود 4 هزار تومان کارمزد بپردازید، اما کارمزد انتقال همین پول در سامانه پل نصف این مقدار (یعنی 2 هزار تومان) است.
 

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش